Mobil Sağlık Hizmeti İzmir

Mobil Sağlık Hizmeti İzmir

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na göre işyerlerinde tehlike sınıfına göre periyodik sağlık kontrollerinin yaptırılması zorunludur. Çok tehlikeli işyerlerinde her yıl,  tehlikeli işyerlerinde üç yılda bir, az tehlikeli işyerlerinde ise beş yılda bir periyodik sağlık kontrollerini yaptırma zorunluluğu vardır. İşyeri hekiminin inisiyatifi doğrultusunda bu süreler değişebilir. Periyodik sağlık kontrolleri tahlil ve tetkikler istenen kontroller olup çalışanların işyeri dışına çıkması gerekebilir. Tahlil ve tetkiklerin yapılması ve sonuçlarının alınması işgücü ve zaman kaybına neden olabilir. APK OSGB’nin çözüm ortakları aracılığı ile sunduğu mobil sağlık hizmeti işgücü ve zaman kaybına neden olmadan periyodik sağlık kontrollerinin yapılmasını sağlayan son derece önemli bir hizmettir.

APAK OSGB’nin Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı gezici sağlık aracı olan çözüm ortakları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na kayıtlı olup periyodik sağlık kontrolleri için işletmelerin ayağına kadar gitmektedir. İşgücü ve zaman kaybı yaşanmadan periyodik sağlık kontrollerini yaptırabilir, işletme olarak APAK OSGB kontrolünde en uygun fiyatlarla mobil sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Mobil Sağlık Hizmetleri İzmir

Mobil sağlık hizmetleri, bir işletmedeki işyeri çalışanlarına çalışma alanından ayrılmadan tıbbi tahlil ve tetkikleri yaptırmalarına olanak veren bir sağlık hizmetidir. Sağlık Bakanlığı ve Çalışma Bakanlığından yetki belgeli çözüm ortaklarının gezici araçları ile APAKOSGB her zaman hizmetinize hazırdır.

Mobil sağlık hizmetlerinden faydalanmak isteyenler İzmir ve çevresinde APAK OSGB’yi tercih etmekte, periyodik sağlık kontrolleri için firmamızla çalışarak işgücü ve zaman kaybı yaşamamaktadır. Sık-sık belli sayıda personelin sağlık kontrolleri için işyerinden ayrılması üretim kayıplarının artmasına neden olur. Mobil sağlık hizmetleri alanlar bu tür bir zaman kaybı yaşamamakta, çalışan personel kısa sürede sağlık kontrollerini yaptırarak işinin başına dönmektedir.

En uygun fiyatlarla mobil sağlık hizmetleri alabileceğiniz APAK OSGB, onlarca sağlık hizmetini çözüm ortaklarının mobil araçları ile ayağınıza getiren kurumsal bir firmadır. İşitme, solunum ve göz testi, tam kan sayımı ve idrar tahlili, aşı, kan şekeri ölçümü ve kan grubu testi, akciğer grafisi, sarılık testi ve böbrek fonksiyon testi gibi ihtiyaç duyulan tüm testleri mobil sağlık araçlarında yaptırabilirsiniz. Çalışanların zaman kaybetmesini engelleyen ve işletmelerin üretim kayıplarının önüne geçen mobil sağlık hizmetleri için doğru adrestesiniz.

İzmir Mobil Sağlık Hizmetleri

İzmir ve çevresinde mobil sağlık hizmetleri ile profesyonel bir çözüm ortağı olarak ilk tercihler arasında yer alan APAK OSGB, , sağlık maliyetlerinden kurtulmak veya en aza indirmek isteyen firmaların güvenle başvurduğu bir adrestir. Firmamızdan tedarikçilerimiz aracılığı ile mobil sağlık hizmetleri alarak herhangi bir işgücü ve zaman kaybına uğramaz, çalışan personeliniz uzun süre işinin başından ayrılmadan periyodik sağlık kontrollerini yaptırabilirsiniz.

Profesyonel bir çözüm ortağı olan APAK ünitesi, Sağlık Bakanlığı’nın 54567092 sayılı genelgesi ile tamamen yasal hale gelmiş bir mobil sağlık hizmetini tedarikçileri aracılığı ile sunmaktadır. Mobil araçlarda akciğer grafisi çekilmekte, işitme testi, kan testi, solunum fonksiyon testi, göz taraması, portör testi ve ekg işlemleri çalışanlar işletmeden ayrılmadan yapılmaktadır.

Zamanın son derece kıymetli olduğu günümüzde,  istenen ve ihtiyaç duyulan sağlık raporlarının alınması uzun zaman alan ve çalışanların işinden uzak kalmasına neden olan sıkıntılı bir süreç olabilir. Son teknoloji araçlar ve ekipmanları ile ihtiyaç duyulan tüm tahlil ve tetkikleri tedarikçilerinin mobil sağlık araçlarında yaptıran firmamız, zamandan kazandıran OSGB mobil sağlık hizmeti ile güvenle başvurulan ve bölgede ilk tercihler arasında yer alan bir sağlık ünitesidir.