Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Ülkemizin büyüyen sanayisi içerisinde İSG hizmetleri kavramı gün geçtikçe önem kazanmaktadır… 
Meydana gelen iş kazaları ve ölümcül kazalar, İş Sağlığı ve İş Güvenliği kavramının doğru anlaşılması ile azaltılabilir…
Bu konuda yapılan tüm yasal çalışmalara rağmen iş kazaları ve meslek hastalıkları halen azaltılamamıştır. 


Yasal çalışmaların yanı sıra Ortak Sağlık Ve Güvenlik Birimleri vasıtasıyla işveren ve işçiler arasında İş Sağlığı ve İş Güvenliği bilinci oluşturulmaya çalışılmaktadır… 
Apak OSGB, mevzuat çerçevesinde hizmet vermek üzere, Dr. Mustafa APAK ve Dr. Hatice Uğur APAK tarafından kurulmuş, Özel Hukuk Tüzel Kişisidir. 
5.10.2011 tarih 125 sayı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, İzmir ve Türkiye'nin ilk Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerinden biriyiz.
İş sağlığı ve güvenliği kültürünün oluşumundaki önemli rolümüzün farkında olarak, kurulduğumuz günden bugüne kadar kesintisiz hizmet veriyoruz.
Kurulduğumuz günden bugüne kadar, daha iyi hizmet verebilme adına sürekli kendimizi geliştiriyoruz.


Sizden gelen her geri bildirimi, gelişimimiz için "OLMAZSA OLMAZ" kabul ediyor ve hizmet kalitemizi iyileştirmek için kullanıyoruz.
Açık iletişim ve şeffaflık ilkelerimiz sayesinde "izlenebilir" olmayı tercih ediyoruz.
APAK OSGB olarak biz, farklı sektörlerde deneyime sahip dinamik ekibimizle, karşılıklı güvene ve anlayışa dayalı, sahiplenen ve uzun yıllar devam edecek çözüm ortaklıkları kurmayı hedefliyoruz.