İlk Yardım Eğitimi

İlk Yardım Eğitimi

İlk Yardım Eğitimi

İşletmelerde çalışan tüm personelin bilmesi gereken temel ilk yardım, işyerinde görevli hekimlerimiz tarafından verilmektedir.
Eğitimlerin verilmesi sırasında çalışanlarımızın gündelik hayatlarında karşılaştıkları ve temel ilkyardım bilgileri ile çözülebilecek olgulardan örneklemeler yaparak konuların akılda kalıcı olması için gayret sarf ediyoruz.


Eğitimlerimizin yeterliliğini, eğitim sonrasında yaptığımız sınavla değerlendiriyor, yeterli olmadığını düşündüğümüz personelinizin yeniden eğitimini sağlıyoruz.
Verdiğimiz eğitimlerin kalitesi ve eğiticilerimizin anlatım şekillerinin katılımcılar tarafından değerlendirilmesini sağlıyor, çıkan sonuçlar doğrultusunda gerekli iyileştirmelerin yapılmasında kullanıyoruz.


İlkyardımcı personel eğitimleri ise, İLKYARDIM YÖNETMELİĞİ (Resmi Gazete Tarihi/Sayısı: 29 Temmuz 2015/29429) gereği TC. Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş merkezler tarafından verilmelidir.
Eğitim sonrasında yapılacak sınavda başarılı olmaya hak kazanan personele, 3 yıl geçerli olan İlkyardımcı sertifikası verilmektedir. Her 3 yılda bir sertifikasyonun yenilenmesi gerekmektedir.
Apak Osgb, ilkyardımcı personelinizin eğitiminde, uygun çözüm ortaklarıyla bir araya gelmeniz konusunda üzerine düşeni yapacaktır.