Laboratuvar Hizmetleri

Laboratuvar Hizmetleri

Birçoğumuz laboratuvar hizmetlerini sadece hastanelerde birtakım rahatsızlıkların tespitinde kullanıldığını düşünürüz. Ancak sıra çalışma koşullarına geldiğinde iş sağlığı ve güvenliği kapsamında laboratuvar hizmetleri çok farklı bir anlamda karşımıza çıkıyor. Başta gıda sektörü olmak üzere İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) yönetmelikleri ve yasaların tarif ettiği işletmenin bulunduğu tehlike sınıfı içerisinde belirlenen kriterlerin uygulandığı laboratuvar hizmetlerini işletmeler almak durumundadırlar. Öncelikle biyokimyasal Kan testleri, Tam idrar tahlili, Portör tahlilleri, Odyometri, Solunum fonksiyon testleri ve Akciğer grafisi gibi bir takım hayati tetkiklerin gerçekleştirildiği laboratuvar hizmetlerimiz elbette ki bunlarla sınırlı değildir.

Laboratuvar Hizmetleri İçerisinde Başka Neler Var?

Başta Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı olmak üzere tüm yasal kuruluşlarının talep ettiği kriterler uyarınca; Apak OSGB laboratuvar hizmetlerimiz içerisinde Kan analizi, Biyokimyasal analiz, Böbrek fonksiyon testleri, Karaciğer fonksiyon testleri, Tiroid fonksiyon testleri, Serolojik testler, Mikrobiyolojik testler ve Toksikoloji testler bulunmaktadır. Kanuni bakımdan işletmenin üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesinde sağladığı katkılar ile Apak OSGB modern çağın gerekliliklerine uygun hizmetlerini profesyonel ölçülerde sunmaktan onur duymaktadır. 

Apak OSGB Mevzuata Uygun Olarak Laboratuvar Hizmetleri Sunmaktadır

Gerek etik çalışma koşulları anlayışı çerçevesinde, gerekse yasal mevzuata uygun olarak sistematiğini geliştirilen laboratuvar hizmetlerini işletmenin büyüklüğü ne olursa olsun uzman kadrolarımızın titiz çalışması ile karşılandığını belirtmek isteriz. Bilindiği üzere bu tarz hizmetler hassas sağlık konseptine giren ve hataya hiçbir şekilde yer olmayan bir gurupta yer alır. Başta çalışan sağlığı olmak üzere toplumun her kademesini yakından ilgilendiren laboratuvar hizmetlerini sağlayacak profesyonel bir kuruluş arayışı içerisindeyseniz Apak OSGB olarak sizlere bu hizmetleri sunmaktan büyük mutluluk duyarız.  Lütfen çok daha kapsamlı bilgi için web sayfamızda bulunan telefon veya eposta adresimiz üzerinden bizlere ulaşınız. Cazip fiyat koşullarının yanı sıra çeşitli ödeme kolaylıklarının sağlandığı laboratuvar hizmetleri bizden alınır. 

 

#laboratuvarhizmetleri #tehlikesınıfı #işsağlığıvegüvenliği #isg #osgbfirması #osgbhizmetleri #apakosgb