İzmirdeki OSGB firmaları

İzmirdeki OSGB firmaları

İzmir’de 150’nin üzerinde OSGB firması hizmet sunmaktadır. 2011 yılından bu yana hizmet sunan, İzmir ve Türkiye'nin ilk Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerinden biri olan APAK OSGB, İzmir OSGB firmaları arasında kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile ilk tercihler arasındadır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından aldığı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi yetki belgeli bir firma olup, İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanı hizmetini tüm iş yerlerine verebilme yetkisine sahip yasal bir kuruluştur.

İzmir OSGB Firması APAK OSGB

Kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile birçok bireysel ve kurumsal müşterisi olan APAK OSGB, İzmir ve çevresinde Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak geniş hizmet yelpazesi ile adından söz ettirmektedir. İzmir’de güvenilir ve tecrübeli bir OSGB firması arıyorsanız, 05.10.2011 tarih ve 125 sayı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş APAK OSGB her zaman hizmetinize hazırdır.

Dr. Mustafa APAK ve Dr. Hatice Uğur APAK tarafından kurulmuş bir Özel Hukuk Tüzel Kişisi olan APAK OSGB, iş sağlığı ve güvenliği kültürünü oluşturmada gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla sektörde ilk tercihler arasındadır. Her işletmenin İSG olarak ihtiyaçları farklılık gösterir. Firmaya özel İSG hizmetleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlayan APAK OSGB, kesintisiz ve kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan bir firmadır.

APAK OSGB Hizmet Yelpazesi

İSG hizmetleri başta olmak üzere işletmelerin ihtiyacı olan tüm OSGB hizmetlerini sunan APAK OSGB, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan yetki belgeli ve deneyimli bir firmadır. Deneyimli ISG uzmanı ve işyeri hekimleri ile sağlıklı ve güvenli bir işyeri ortamı oluşturulması için gerekli çalışmaları yapan ve işveren başta olmak üzere çalışanlarla işbirliği yapan firmamız, işyeri tehlike sınıfına uygun OSGB hizmetleri ile aradığınız firmadır.

APAK OSGB Hizmetleri şunlardır;

  • İş Güvenliği Hizmetleri

  • İş Sağlığı Hizmetleri

  • Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri

Her biri alt gruplara ayrılan ve detaylanan hizmetleri ile işyerlerinin aradığı bir firma olan APAK OSGB, 2011 yılından bu yana giderek büyüyen ve kendini geliştiren bir firmadır.

İzmir OSGB Firmaları İçin Doğru Adres

OSGB firmalarının hizmet sunduğu işletmeleri iyi tanıması ve firmaya özel çözümler üretmesi son derece önemlidir. Her işletmenin büyüklüğü, tehlike sınıfı ve kapasitesi farklıdır. İşletmeye özel OSGB hizmetleri ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, başta ISG hizmetleri olmak üzere ihtiyacınız olan tüm OSGB hizmetlerini en ekonomik fiyatlarla alacağınız güvenilir bir firmadır.

Alanında uzman ekibi, işyeri hekimleri ve ISG uzmanları ile tüm beklentilere cevap veren APAK OSGB, giderek büyüyen sanayi sektöründe profesyonel OSGB hizmetleri ile adından söz ettiren bir firmadır. Büyük-küçük tüm işletmelerin OSGB hizmetlerini yerine getirerek başarılı projelere imza atmış, mevzuat çerçevesinde verdiği hizmetlerle işletmelerin sorunlarını çözmede liderlik etmiştir. İzmir ve Türkiye’nin ilk Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerinden biri olarak giderek büyüyen ve her geçen gün mutlu müşteri sayısını arttıran APAK OSGB, işletme yapısına uygun çözümler üretmede fark yaratan işinin ehli bir firmadır.

İzmir OSGB hizmetlerinden faydalanmak ve ISG başta olmak üzere diğer hizmetlerden de faydalanarak yepyeni bir sayfa açmak istiyorsanız, işini iyi yapan ve deneyimli kadrosu ile başarılı projelere imza atan APAK OSGB her zaman hizmetinize hazırdır. İzmir’de rekabetçi fiyat avantajları ve kaliteli hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız, bütçenizi zorlamadan OSGB hizmetleri alabileceğiniz kurumsal bir firmadır.