İzmir OSGB firmaları

İzmir OSGB firmaları

Bilindiği gibi Ege Bölgesi'nde sanayileşme bakımından özel bir yere sahip İzmir ilimiz yoğun bir çalışma temposu içerisinde yoluna devam ediyor.  İzmir OSGB firmaları arasındaki saygın yeriyle, bölgemizde bulunan kuruluşlara uluslararası kalite standartlarında hizmetler üreten firmamızı tercih ederek, gerek yasal bakımdan sorumluluklarını eksiksiz bir şekilde yerine getirmek isteyen firmalarımıza modern çalışma koşulları sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Maalesef küresel anlamda iş kazaları ve meslek hastalıkları sonucunda her yıl milyonlarca çalışan hayatını kaybediyor veya kalıcı olarak sakatlanıyor. Zaman zaman ülkemizin gündeminde de yer bulan bu olumsuz tablonun ortadan kaldırılmasına yönelik profesyonel çalışmalar yürüten kuruluşumuz bu anlamda ortaya çıkan talepleri, uzman kadrosu ile karşılamaktadır.

İzmir OSGB Alanında Marka Kuruluş

İş kazalarının ve meslek hastalıklarının önlenmesine yönelik olarak küresel anlamda büyük bir mücadele veriliyor. Bu çerçevede sağladığı ayrıcalıklı hizmetlerle rasyonel tedbirlerin alınması ve yasal prosedürün yerine getirilmesini sağlayan İzmir OSGB alanında markalaşmış bir kuruluş ile çalışmak ister misiniz? Cevabınız evet ise bizi tercih etmeniz durumunda alacağınız hizmetlerin neler? Olduğunu sizlere aktaralım. Öncelikle firmamız Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak adlandırılan ve 6331 sayılı yasa çerçevesinde; gerek bu özel birimin kuruluşunda gerekse sonrasında ortaya çıkan eğitim ve yönlendirme ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Her şeyden önce insan yaşamının söz konusu olduğu ve büyük bir sorumluluk gerektiren bu çalışmalarda baştan sona yanınızda olacak kuruluşumuza güvenebilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Standartlarında Hataya Yer Yok

Ülkemizde halen yürürlükte bulunan yasalara göre işletmeler çalışanlarını ve kendilerini çeşitli risklerden korumak için her türlü tedbiri almak zorundadırlar. Dolayısıyla işletmenin risk sınıflandırmasına göre; patlamadan korunma dokümanı, risk analizi, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı, insan kaynakları danışmanlığı, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi, acil durum planı, iş güvenliği uzmanı veya işyeri hekimi gibi uzmanlık gerektiren tüm konularda bizlerden destek alabilirsiniz. Hataya yer olmayan bu hassas konu ile ilgili olarak bilmek istediklerinizi lütfen web sayfamızda bulunan telefon numaraları üzerinden bizlere aktarınız. İzmir OSGB firmaları arasında bir tercih yapacaksanız? Şu an çok doğru bir yerde bulunduğunuzu ifade etmek isteriz. Geniş ve detaylı bilgi için telefonlarımızı günün her saatinde arayabilirsiniz. Esen kalınız.

#izmirOsgbFirmaları #işSağlığıVeGüvenliği #osgbHizmetleri #izmirOsgbFirmaları #apakOsgb