İzmir İşyeri Hekimliği

İzmir İşyeri Hekimliği

İşyerlerinde sağlık hizmetlerinin yürütülmesi için çalışanların sağlık taramalarını yapmakla görevli olan kimseler işyeri hekimleridir. Çalışanların meslek hastalığı ve iş kazalarına karşı korunması için alınması gereken önlemlerin tespiti, alınan tedbirlere rağmen ortaya çıkan sağlık durumlarının takibi, periyodik muayeneler ve raporlama işyeri hekimlerinin görevleri arasındadır.

Tıp fakültesini bitirmiş ve doktorluk diplomasına ilave olarak işyeri hekimi unvanını almış kişiler işletmelerde işyeri hekim olarak çalışmaktadır. İşyeri hekimliği hizmetleri ile adından söz ettiren APAK OSGB, iş sağlığına yönelik kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile sektörde ilk tercihler arasındadır.

İşyeri Hekimliği İzmir

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na göre tehlikeli ve çok tehlikeli işyerlerinde çalışan sayısına bakılmaksızın düzenli olarak işyeri hekimliği hizmeti alınmalıdır. Az tehlikeli sınıfta olup çalışan sayısı 50 ve üzerinde olan işletmeler de işyeri hekimliği hizmeti almalıdır. İzmir ve çevresinde İzmir işyeri hekimliği denildiğinde ilk akla gelen birim olan APAK OSGB, eksiksiz hizmet sunan hekimleri ile popülerdir.

İşyeri hekimleri aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır. Bunlar;

 • İşe giriş sağlık muayenesi ve raporlama
 • Periyodik sağlık kontrolleri ve raporlama
 • Çalışanların sağlık durumunun yaptığı işle uyumunun değerlendirilmesi
 • Koruyucu sağlık hizmetleri
 • İşletme risk analizi değerlendirme, yenileme ve revizyonu
 • Engelli personel çalıştırmak zorunda olan işletmelerde engelli personel ve iş uyumu
 • Poliklinik hizmetleri ve E-REÇETE düzenleme
 • Saha ziyareti, çalışma koşulları ve saha koşullarının iş sağlığı açısından değerlendirilmesi
 • Aşılama hizmetleri
 • Hijyen değerlendirmesi ve raporlama
 • Ortam ölçümleri ve değerlendirmesi
 • İş sağlığı eğitimleri
 • İş sağlığını geliştirmeye yönelik işverenle işbirliği
 • Gerektiğinde iş sağlığı ve güvenliği toplantılarına iştirak

Periyodik sağlık muayeneleri yanında tahlil ve tetkiklerle çalışan sağlığının korunması amacı ile çalışan işyeri hekimleri, APAK OSGB’nin gezici sağlık araçlarında deneyimli hekimler tarafından yapılmaktadır.

İzmir İşyeri Hekimi Hizmeti

İzmir’de işyeri hekimi hizmeti almak isteyenler APAK OSGB ile görüşmeyi tercih ediyor. Yıllardır işyeri hekimlik hizmeti sunan firmamız, 05.10.2011 tarih ve 125 sayılı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir birim olup, İzmir ve Türkiye'nin ilk Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerinden biridir. İş sağlığı ve güvenliği olarak profesyonel bir iş ortağı olan APAK OSGB, verdiği kesintisiz işyeri hekimlik hizmetleri ile her geçen gün mutlu müşteri sayısını arttırıyor.

Hizmet sunmaya başladığı günden bu yana her geçen gün kendini yenileyen ve gelişmeleri yakından takip eden firmamız, deneyimli kadrosu ve tecrübeli hekimleri ile İzmir işyeri hekimlik hizmeti denildiğinde ilk akla gelen birimdir.

İzmir İşyeri Hekimliği

Sanayileşen dünyada işyeri hekimlik ihtiyacı giderek artmakta, işletmeler deneyimli OSGB firmaları ile çalışmayı tercih etmektedir. Çalışanların genel sağlık durumlarının tümünden sorumlu olan işyeri hekimleri, özellikle mesleki hastalıklar konusunda çalışanları bilgilendiren yetkili hekimlerdir. Genel sağlık muayeneleri ve diğer sağlık muayeneleri ile çalışanların sağlık durumları yakından takip edilip raporlanır. İşyeri hekimlik hizmeti almak istiyor ve güvenilir bir OSGB firması arıyorsanız, yıllardır hizmet sunan APAK OSGB’nin kaliteli hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Hizmet kalitesini her geçen gün arttıran ve daima müşteri memnuniyeti sağlayan APAK OSGB, karşılıklı güvenen dayanan sağlık hizmetleri ile aradığınız adrestir. İş sağlığı ve güvenliği olarak iş güvenliği bilincinin oluşturulmasında başarılı çalışmalara imza atan firmamız, işyeri hekimlik hizmeti ile işletmelerin yanındadır. Gezici sağlık araçları ile işgücü ve zamandan kaybetmeden periyodik sağlık kontrollerini yaptırabilir, çalışanların sağlık durumlarını yakından takip edebilirsiniz.