İSG Eğitimleri İle Profesyonel Çalışma Yaşamı

İSG Eğitimleri İle Profesyonel Çalışma Yaşamı

Artık günümüzde çalışma koşulları modern ölçüler çerçevesinde yürütülmesi zorunlu bir algoritmaya dönüşmüş durumda. Bu ölçülerin yakalanabilmesini sağlayan İSG eğitimleri nitelikli ve güncel bir eğitim ile işletmelerin hiçbir risk almadan ilerlemesine önemli derecede katkılar sağlıyor. Apak OSGB olarak tarafımızdan gerçekleştirilen sertifikalı eğitim faaliyetleri çerçevesinde işletmenizden istenen standartların en üst düzeyde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik işyeri ve çalışma ortamına önemli derecede bilimsellik ve standardizasyon getirecek bu meslek grubu şu an için işletmeler tarafından istihdam edilmesi zorunlu bir statüde görev yapıyor.

İSG Eğitimleri 4 Ana Başlık Altında Detaylandırılıyor

İşçi çalıştıran her firma için yasal zorunluluk hükümlerinin bulunduğu İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) kavramı bugün için işletmeler açısından olmazsa olmaz uygulamaların başında geliyor. Bunun nedeni işyerinde meydana gelebilecek meslek hastalıkları veya kaza risklerinin ortadan kaldırılmasına yönelik tüm uygulamaların iş sağlığı ve güvenliği uzmanları tarafından belirlenmesi ve işletme sahiplerine gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yaparak önceden tedbir alınmasını sağlamaktır. Bu çerçevede 4 ana başlık altında toplanan İSG eğitimlerini hemen sıralayalım;

  • İş güvenliği eğitimleri 
  • Sağlık eğitimleri 
  • Kişisel gelişim eğitimleri 
  • Kalite eğitimleri

Şekilde bir sıralama yapmamız mümkündür. Tabii ilk etapta birer başlıktan ibaret gözüken her bir madde altında aslında onlarca farklı konsept ve branşta eğitimler mevcuttur. Sözgelimi İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul üyelerine yönelik eğitimler, iskele eğitim programı, kimyasal maddelerle güvenli çalışma eğitimleri, çalışan temsilcilerine yönelik eğitimler ve yangın güvenliği eğitimi gibi eğitimler sadece iş güvenliği eğitimleri içerisindeki onlarca farklı eğitime sadece birkaç örnektir.

İSG Eğitimleri Sonunda Başkent Üniversitesi Onaylı Sertifika Veriyoruz

Bunun dışında sağlık eğitimlerinde homeopati eğitimi, geriatrik bakım kursu, palyatif ve yaşam sonu bakım eğitimi, acil hemşireliği kursu ve cerrahi hastalıkları hemşireliği kursu gibi daha sayılamayacak birçok eğitim alanında verdiğimiz eğitimlere ister bireysel olarak ister kurumsal olarak başvuru yapabiliyorsunuz. Üstelik İSG eğitimleri sonucunda başarı göstermeniz durumunda sertifikanız Başkent Üniversitesi onaylı. Uygulamalarımız ve eğitimlerimiz hakkında çok daha geniş ve detaylı bilgi almak üzere web sayfamızda bulunan telefon numaralarımızdan bizi günün her saatinde arayabilir ve bilgi talep edebilirsiniz. Apak Osgb sizleri cevaplandırmaktan onur duyar.

 

#işgüvenliğieğitimleri #sağlıkeğitimleri #kaliteeğitimleri #kişiselgelişimeğitimleri #genelriskanalizi #riskanalizi #işsağlığıuzmanı #işyerihekimi #osgbfirmaları #osgbhizmetleri #apakosgb